Niazgah نیازگاه
مدیرعامل شهرك های صنعتی ایران:

۲۰ هزار شغل در شهرك های صنعتی كشور بوجود آمد

۲۰ هزار شغل در شهرك های صنعتی كشور بوجود آمد

به گزارش نیازگاه معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار داشت: ۲۰ هزار شغل جدید سال جاری در واحدهای فعال شهرک های صنعتی کشور به وجود آمد.


علی رسولیان شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از واحدصنعتی الیاف ساویس دلیجان اضافه کرد: این تعداد شغل با بهره برداری از یک هزار و ۱۶۰ واحد صنعتی امسال در شهرک های صنعتی کشور بوجود آمده است.
وی با تاکید برتوسعه در شهرک های صنعتی عنوان کرد: برای تحقق این مهم تأمین زیرساخت های لازم برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و پشتیبانی از بهره برداری و فعالیت در شهرک ها ضروریست.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار داشت: پیشبینی می شود در قانون بودجه به حوزه صنعت و زیرساخت های شهرک های صنعتی توجه ویژه ای شود.
رسولیان افزود: تسهیل فعالیت بخش خصوصی در شهرک های صنعتی و حذف بروکراسی اداری در راه فعالیت بنگاه های اقتصادی ضروریست.
وی ضمن اشاره به اینکه ایجاد رفاه و آسایش برای مردم هدف اصلی اقدامات دولت می باشد، بیان نمود: برای رسیدن به این هدف باید اشتغال و تولید افزایش پیدا کند و برای افزایش تولید باید شرایط فعالیت بخش خصوصی فراهم گردد.
رسولیان افزود: فعالان اقتصادی از زمان واگذاری زمین تا بهره برداری باید حمایت شوند چونکه جهش تولید با افزایش تولید و فعالیت بخش خصوصی تحقق پیدا می کند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اضافه کرد: با همکاری شرکتهای خدماتی، آب و برق مورد نیاز صنایع فعال در شهرک های صنعتی استان مرکزی تأمین می شود.
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه و پنج شنبه یکم و دوم بهمن ماه از برخی واحدهای صنعتی استان مرکزی بازدید می کنند.
استان مرکزی بعنوان چهارمین قطب صنعت کشور بیشتر از ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ دارد.
منبع:

1399/11/01
22:41:26
0.0 / 5
1087
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی