Niazgah نیازگاه

محورهای مواصلاتی كشور باز و تردد در آنها جریان دارد

محورهای مواصلاتی كشور باز و تردد در آنها جریان دارد

نیازگاه: بر طبق تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار وگشت های شعب راهداری سراسر كشور هم اكنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی كشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.


طی شبانه روز گذشته، بر طبق آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و ۲۳۸ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۰.۹ درصد افزایش تردد را نشان میدهد.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۵ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این مساله می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.
۱. موتورسیکلت:
تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه 26 شهریور ساعت ۶ روز دوشنبه مورخ ۳۱ شهریور از محورهای کرج– چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران­–سمنان–مشهد و بالعکس ممنوعست.
تبصره: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
۲. سواری:
محور کندوان:
الف-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۳۱-۲۸ شهریور ماه تا ۲ بامدادان روزهای پس از کرج و ابتدای آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۳۱-۲۸ شهریور الی ۲ بامدادان روزهای پس از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.
- محور هراز
الف- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۳۱-۲۸ شهریور الی ۲ بامدادان روزهای پس از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۳۱-۲۸ شهریور الی ۲ بامدادان روزهای پس از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.
۳. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی):
۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج–چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
۲- محور هراز:
الف- تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.
ب- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۶ شهریور از محور هراز ممنوع می باشد.
- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۳۱-۲۷ شهریور الی ساعت ۲ بامدادان روز پس از محور هراز ممنوع می باشد.
۳-محور تهران- فیروزکوه - قائم شهر و سمنان - قائم شهر:
تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه ۲۸ و ۳۱ شهریور ماه از مسیر شمال به جنوب در محور فوق ممنوع می باشد.
۴. محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس
تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ پنجشنبه و جمعه مورخ های 27 و 28 شهریور در محور فوق ممنوع می باشد.
ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:
۱- محور رامیان–اولنگ–شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان، از مورخ ۲۹ فروردین ۹۵ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.
۲- محور فرعی شمشک–دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.​
۳- محور شهداد–نهبندان، واقع در استان کرمان، از مورخ ۲۵ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.
۴- محور خرم آباد–پلدختر، واقع در استان لرستان، از مورخ ۶ بهمن ۹۸ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.
۵ – محور قزوین-همدان کیلومتر ۱۱۰، واقع در استان همدان، از مورخ ۲۲ فروردین ۹۹ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود ایمنی کافی مسدود می باشد.
محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده ای:
الف) تهران و محورهای منتهی به آن:
۱- محور دماوند- فیروزکوه (محدوده پمپ بنزین فیروزان)، واقع در استان تهران، از مورخ ۱۵ شهریور لغایت ۲۴ آبان ۹۹، از ساعت ۱۲ الی ۱۸ روزهای شنبه، از ساعت ۸ الی ۱۸ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۸ الی ۱۲ روزهای چهارشنبه هر هفته، بغیر از روزهای پنجشنبه و جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، کیلومتر ۶۰۰+۸۵ الی ۸۷، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۲ - آزاد راه قزوین- کرج- تهران (باند جنوبی)، (حد فاصل امام زاده طاهر الی پمپ بنزین آفتاب)، واقع در استان البرز، از مورخ یک مهر لغایت ۳۰ مهر ۹۹، از ساعت ۲۲ الی ۴ روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، بغیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری از کیلومتر ۳۱ الی ۱۳، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۳ – محور هراز (حد فاصل آب اسک تا منظریه)، واقع در استان مازندران از ۲۳ شهریور تا ۲۶ آذر ۹۹ از ساعت ۱۲ تا ۱۸ روزهای شنبه، از ساعت ۷ تا ۱۸ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه، از ساعت ۷ تا ۱۲ روزهای چهارشنبه هر هفته، بغیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه به سبب اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری از کیلومتر ۷۵ الی ۹۸، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۴ - آزاد راه قزوین- کرج - تهران (باند جنوبی)، (حد فاصل تیر ۱۱۸۰ آبیک تا تیر ۲۰۰ گرمدره)، واقع در استان البرز از مورخ یک مهر تا ۲۰ اسفند ۹۹، از ساعت ۹ تا ۱۵ روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، بغیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه به سبب اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری، همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۵ - آزاد راه تهران - کرج - قزوین (باند شمالی)، واقع در استان البرز از مورخ یک مهر تا ۱۳ اسفند ۹۹ از ساعت ۹ تا ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، بغیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات بهسازی و لکه گیری از کیلومتر ۱۰ پل فردیس تا کیلومتر ۵۰ پل هشتگرد، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۶- محور اسلامشهر- احمدآباد مستوفی (از تقاطع اتوبان آزادگان تا پل اتوبان ساوه)، واقع در استان تهران از مورخ ۲۵ شهریور تا ۲۵ آذر ۹۹، از ساعت ۹ الی ۱۵ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۹ الی ۱۲ روزهای چهارشنبه هر هفته، بغیر از روزهای پنجشنبه و جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، کیلومتر صفر الی ۸، تردد همزمان با اجرای عملیات در صورت انسداد مسیر تردد از مسیر جایگزین آزاد راه تهران- ساوه و یا بزرگراه آزادگان، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.
۷- محور اسلامشهر- احمدآباد مستوفی ( پس از پل اتوبان ساوه تا تقاطع اتوبان آزادگان)، واقع در استان تهران، از مورخ ۲۶ آذر تا ۲۰ اسفند ۹۹، از ساعت ۹ الی ۱۵ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۹ الی ۱۲ روزهای چهارشنبه هر هفته، بغیر از روزهای پنجشنبه و جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همین طور روزهای قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، کیلومتر صفر الی ۸، تردد همزمان با اجرای عملیات در صورت انسداد مسیر تردد از مسیر جایگزین آزاد راه تهران- ساوه و یا بزرگراه آزادگان با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.منبع:

1399/06/28
15:08:26
5.0 / 5
1814
تگهای خبر: افزایش , دوربین , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی