Niazgah نیازگاه
نوبخت اعلام كرد

ایجاد بیش از ۵ هزار فرصت شغلی با اجرای پروژه های جهش تولید در فارس

ایجاد بیش از ۵ هزار فرصت شغلی با اجرای پروژه های جهش تولید در فارس

فارس رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور با اشاره به اجرای 38 پروژه با خاصیت جهش تولید در فارس، اشاره كرد: اگر با مشاركت بخش خصوصی امسال یكهزار و 351 میلیارد تومان سرمایه گذاری اعتباری برای اجرای این پروژه ها صورت گیرد، بیش از 5 هزار و 35 فرصت شغلی در این استان ایجاد خواهد شد.


محمدباقر نوبخت عصر پنج شنبه ۹ مرداد در شورای اقتصاد مقاومتی فارس بیان کرد: موضوعات و مشکلات این استان به صورت ویژه دسته بندی شده و در امتداد برطرف شدن آنها می توان پروژه هایی با خاصیت جهش تولید را بهره برداری نمود.
او اظهار داشت: تابحال ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان از ۵۵ پروژه ای که در فارس به دنبال سفر رئیس جمهوری به استان با اعتباری بیش از ۱ هزار میلیارد تومان مصوب شده بود، تخصیص داده شده است.
معاون رئیس جمهور اضافه کرد: در امتداد تکمیل پروژه های ناتمام فارس بیش از یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که البته برای تکمیل پروژه آزاد راه شیراز-اصفهان نیز ۳۰۰ میلیارد تومان باید تخصیص یابد.
نوبخت با اعلان اینکه ۱۵ پروژه در استان فارس با اعتبار دو هزار و ۳۷۰ میلیارد تومانی امکان تکمیل شدن دارند، اشاره کرد: برای تکمیل پروژه های جهش تولید با صدور مجوز، امکان برداشت ۸۰ هزار میلیارد تومان از منابع مالی دولت وجود دارد.
او در بخش دیگری از سخنان خود با اعلان اینکه کشور در شرایطی متمایز نسبت به گذشته قرار دارد، اظهار نمود: وجود تحریم ها باعث شده تا توانمندی های کشور بیش از گذشته شکوفا شوند و ایران بعد از تحریم ها با سرعت بیشتری در راه توسعه قرار بگیرد.1399/05/10
23:45:47
5.0 / 5
1938
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی