Niazgah نیازگاه
با انتشار اطلاعیه ای تاكید شد؛

فروش برنج یارانه ای تنها از راه شركت بازرگانی دولتی

فروش برنج یارانه ای تنها از راه شركت بازرگانی دولتی

به گزارش نیازگاه شركت بازرگانی دولتی ایران در مورد تبلیغات اینترنتی برای عرضه و فروش برنج یارانه ای اعلام نمود: برنج یارانه ای مانند گذشته تنها از راه ادارات كل غله و خدمات بازرگانی استان ها به متقاضیان عرضه می شود و این شركت هیچ منبع دیگری برای عرضه و فروش برنج یارانه ای ندارد.


روابط عمومی شركت بازرگانی دولتی ایران روز شنبه با انتشار اطلاعیه ای خاطرنشان كرد: به تازگی مشاهده شده برخی افراد كلاهبردار و سودجو با استفاده از نام و برند تجاری این شركت مبادرت به تبلیغات اینترنتی برای فروش برنج یارانه ای كرده اند.
اخیرا اخباری در خصوص فروش آزاد برنج دولتی وارداتی در بعضی سایت ها منتشر گردید و شركت بازرگانی دولتی ایران درپی این تبلغات اینترنتی، اطلاعیه صادر كرد.
«مسیح كشاورز» دبیر انجمن واردكنندگان برنج ایران هم ۱۵ فروردین ماه جاری اظهار داشت: با عنایت به این كه به علت زمان بر بودن روند واردات برنج، در صورت اعمال ممنوعیت فصلی در عمل، واردكنندگان در نیمه اول سال فعالیتی نمی كنند و در نیمه دوم هم با عنایت به شرایط، برنجی برای واردات وجود ندارد ازاین رو احتمال آن می رود كه در ماه های پایانی سال با مشكل كمبود برنج در بازار روبرو شویم.1399/01/23
20:41:57
5.0 / 5
2988
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی