Niazgah نیازگاه
رئیس سازمان برنامه و بودجه:

كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورایعالی هماهنگی اقتصادی تصویب گردید

كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورایعالی هماهنگی اقتصادی تصویب گردید

به گزارش نیازگاه رئیس سازمان برنامه و بودجه از تصویب كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورایعالی هماهنگی اقتصادی اطلاع داد.به گزارش نیازگاه به نقل از خانه ملت، محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه امروز (یكشنبه ۳ شهریور) كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز علاوه بر بررسی وضعیت بودجه سال جاری، روند اجرای طرح اصلاح ساختار بودجه ریزی كشور -كه حَسَب ابلاغ مقام معظم رهبری باید آماده می شد- مورد بررسی قرار گرفت.
وی اضافه كرد: اصلاح ساختار بودجه در ۴ محور درآمدهای پایدار، هزینه های كارا، ثبات اقتصادی و تقویت نهاد بودجه ریزی بنا شده و برنامه های لازم برای تحقق هر یك از اجزای این طرح تقدیم شورایعالی هماهنگی اقتصادی شده است.
عضو كابینه دوازدهم با اشاره به اینكه كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورایعالی هماهنگی اقتصادی تصویب شده و جزئیات آن هم در حال بررسی است، اظهار نمود: این شورا بخش درآمدی اصلاح ساختار بودجه را آغاز كرده و بخش نخست آن كه مربوط به نظام یارانه پنهان است، را تعیین تكلیف كرد.
نوبخت در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه آیا اصلاح ساختار بودجه امسال به مجلس عرضه می شود، توضیح داد: طرح اصلاح ساختار بودجه آماده بوده و تنها نیازمند نوعی تایید شورایعالی هماهنگی اقتصادی می باشد از جانب دیگر كلیات این طرح در شورایعالی هماهنگی اقتصادی به تصویب رسیده است ازاین رو لایحه بودجه سال ۹۹ در قالب اصلاح ساختار درحال آماده شدن است.
رییس سازمان برنامه و بودجه افزود: لایحه بودجه سال ۹۹ در قالب اصلاح ساختار بودجه تهیه شده بنابراین لایحه بودجه سال آینده نسبت به سنوات قبلی كاملا متفاوت می باشد.

1398/06/04
14:37:30
5.0 / 5
4186
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی