Niazgah نیازگاه
نوبخت خبر داد

تخصیص اعتبار ۳۰۰ میلیاردی برای تكمیل فاز یك آزادراه تهران-شمال

تخصیص اعتبار ۳۰۰ میلیاردی برای تكمیل فاز یك آزادراه تهران-شمال

نیازگاه: رئیس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص اعتبار 300 میلیارد تومانی برای تكمیل فاز یك پروژه آزادراه تهران-شمال آگاهی داد و اظهار داشت: امسال علاوه بر بهره برداری از قطعه اول آزادراه تهران-شمال، شاهد بهره برداری از 300 كیلومتر آزادراه جدید در كشور خواهیم بود.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت امروز سه شنبه ۲۱ خرداد در جریان بازدید از روند پیشبرد قطعه یك آزادراه تهران-شمال عنوان كرد: بعد از تخصیص اعتبار به پروژه آزاد راه تهران - شمال انتظار می رود ظرف دو ماه فاز یك این پروژه تكمیل و زیر بار ترافیك برود.
وی افزود: ما موظف هستیم بستر تسهیل در تردد مردم را فراهم نماییم چونكه شایسته نیست مردم، تعطیلات خودرا در ترافیك سنگین مسیر شمال كشور صرف كنند.
نوبخت افزود: این تعهد را برای خود ایجاد می نماییم و امسال علاوه بر بهره برداری از قطعه اول آزادراه تهران-شمال، شاهد بهره برداری از ۳۰۰ كیلومتر آزادراه جدید در كشور خواهیم بود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: با تمهیداتی كه اندیشیده شد، فاز یك پروژه آزادراه تهران-شمال در نیمه اول سال ۱۳۹۸ به بهره برداری می رسد.
نوبخت در ادامه اظهار داشت: ما پنجه در پنجه نظام سلطه قرار گرفته ایم و با برنامه ریزی دقیق درصدد به نمایش گذاشتن اراده ملی برای مقاومت هستیم.
در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه آزادراه تهران - شمال كه به ریاست معاون رئیس جمهوری و با حضور استاندار البرز برگزار شد، پیمانكار این پروژه نیز درباب روند پیشبرد كار گزارشی ارائه كرد.
وی اظهار داشت: فاز یك این آزادراه ۳۲ كیلومتر است كه با بهره برداری از آن ۶۰ كیلومتر از مسیر تهران شمال برای مسافران كم می شود، حالا این بخش ۹۵.۳ درصد پیشرفت واقعی دارد و پیشرفت مورد نیاز برای بهره برداری ۹۷ درصد است كه در صورت تأمین اعتبار زیر بار ترافیك می رود. در امتداد اجرا و تكمیل ۳ فاز دیگر این پروژه نیز تدابیر لازم اندیشیده شده است.
پیمانكا ر پروژه آزاد راه تهران - شمال اظهار داشت: این پروژه در فاز یك به حوزه البرز مربوط می شود كه با پیگیری های صورت گرفته در البرز طی تعامل مسئولان مربوطه، هیچ مانعی برای تكمیل آن وجود ندارد.
منبع:

1398/03/21
14:29:35
5.0 / 5
4406
تگهای خبر: بهره برداری , بودجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی