Niazgah نیازگاه

وزیر اقتصاد به كرواسی سفر كرد

وزیر اقتصاد به كرواسی سفر كرد

به گزارش نیازگاه وزیر امور اقتصادی و دارایی كشور برای انجام مذاكرات درباره حمایت متقابل از سرمایه گذاری با كرواسی به این كشور سفر كرد.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا، دیدارهای فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد كشورمان از روز گذشته (۱۳ فروردین) در وزارت اقتصاد كرواسی شروع شده است. مقرر است بعد از آخر این مذاكرات پروتكل اصلاحی تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری كرواسی به امضا وزیر اقتصاد و دارایی كشورمان و داركو هوروات، وزیر اقتصاد، كارآفرینی و صنایع كرواسی برسد.
طبق گزارش شبكه خبرهای اقتصادی و دارایی (شادا) در ادامه این سفر هم چنین مقرر است "دژپسند" دیدارهای جداگانه ای با وزیر دارایی، رئیس بانك مركزی و رئیس اتاق بازرگانی و اقتصاد كرواسی داشته باشد.
به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا، قبل از این هم در اواخر اسفندماه سال قبل فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفری به جمهوری آذربایجان رفت و در آن جا درباره راهكارهای گسترش همكاریهای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در حوزه های سرمایه گذاری، تجاری، مالی و بانكی، گمرك و مسائل مرزی، ارتباطات، انرژی و محیط زیست، كشاورزی، امنیت غذایی و بهداشت، علمی و آموزشی و فرهنگ و گردشگری بحث و بررسی گردید.1398/01/14
23:48:56
5.0 / 5
4222
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی