Niazgah نیازگاه

دلار در پایین ترین سطح یك ماه اخیر

دلار در پایین ترین سطح یك ماه اخیر

نیازگاه: در مبادلات روز جمعه بازارهای مالی جهان، دلار در كمترین سطح خود در ماه اكتبر قرار گرفت.


به گزارش نیازگاه به نقل از رویترز، شاخص دلار كه ارزش این ارز در برابر سبدی از ارزهای مهم جهانی را اندازه می گیرد به ۹۵ واحد كاهش پیدا كرد. كاهش ارزش دلار به بورس وال استریت هم كشیده شد به گونه ای كه شاخص داوجونز با ریزش كم سابقه ۲.۱۳ درصدی و رسیدن به سطح ۲۵۰۵۲ واحد، در پایین ترین سطح خود در ۲ ماه اخیر رسید.
یورو از تضعیف دلار نهایت استفاده را برد و خویش را به ۱.۱۶۱۱ دلار رساند. این احتمال وجود دارد كه با آخر دادن بانك مركزی اروپا به سیاست های انبساطی خود، ارزش یورو در برابر دلار به سطوح جدیدی برسد. ین ژاپن با اندكی كاهش در مقایسه با روز قبل مواجه گردید و هر دلار به ازای ۱۱۱.۸۳ ین مبادله شد.
در برابر سایر ارزهای آسیایی مهم، دلار عقب نشست به گونه ای كه هر دلار آمریكا به ۱.۳۷۳۹ دلار سنگاپور و هر دلار استرالیا به ۰.۷۱۲۲ دلار آمریكا رسید. سین كالو-استراتژیست ارزی موسسه وست پك اظهار داشت: با عنایت به افزایش بهای مواد خام در بازارهای جهانی و تقویت تجارت چین و استرالیا به علت جنگ تجاری با آمریكا، دلار استرالیا احیانا بیشتر تقویت خواهد شد.
هر اونس طلا برای تحویل فوری با ۰.۲۲ درصد كاهش به نسبت روز قبل به ازای ۱۲۲۰ دلار مبادله شد. در برابر دلار كانادا، هر دلار آمریكا به ۱.۳۰۲۴ دلار كانادا رسید.1397/07/20
00:09:02
5.0 / 5
4391
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی