Niazgah نیازگاه

طراحی بیمه نامه تضمین كیفیت كالاهای ایرانی

طراحی بیمه نامه تضمین كیفیت كالاهای ایرانی

نیازگاه: بیمه نامه جدیدی مرتبط با تضمین كیفیت كالاهای ایرانی طراحی شده كه بر اساس آن چنانچه دارنده این بیمه نامه نسبت به كیفیت كالای خریداری شده دچار مشكل شود می تواند با استفاده از شركت بیمه خسارت خویش را دریافت كند.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا، یونس مظلومی - مدیرعامل بیمه تعاون - امروز در نشستی اظهار نمود: بیمه نامه كیفیت كالای ایرانی در واقع زمینه ای برای تشویق ایرانیان در مصرف كالای داخلی بخصوص در سال پشتیبانی از كالای ایرانی است و بدین سان خریداران كالاهای ایرانی می توانند برای اطمینان از كیفیت كالاهای خریداری شده ضمانت نامه قطعی دریافت كنند.
وی خاطرنشان كرد: آن دسته از تولیدكنندگانی كه ضمانت نامه تضمین كالاهای تولیدی را ضمیمه تولیدات خود كرده و به مصرف كنندگان عرضه می دهند می توانند منتظر رونق بازار باشند چون كه مصرف كنندگان ایرانی هم نسبت به خرید كالای ایرانی رغبت دارند اما به هر حال كیفیت برای آنها همچون فاكتورهای بسیار مهم و حائز اهمیت است.
مظلومی از برگزاری جلسه با وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی برای صدور بیمه نامه های ویژه بخش تعاون اطلاع داد و اظهار داشت: اخیرا با بخش تعاون این وزارتخانه تفاهم نامه ای امضا شده كه بر مبنای آن تسهیلاتی برای شركت های تعاونی در انواع بیمه نامه ها در نظر گرفته شده است.
وی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینكه آیا با خودروسازان ایرانی مذاكراتی برای عرضه بیمه نامه تضمین كیفیت خودروها صورت گرفته است اظهار داشت: به صورت قطع تولیدكنندگان باید نسبت به خرید بیمه نامه تضمین كیفیت كالاهای ایرانی از نمایندگی های بیمه اقدام نمایند اما به هر حال ما آمادگی داریم كه خودروهای ایرانی را هم تحت پوشش این بیمه قرار دهیم.1397/02/05
20:03:08
5.0 / 5
4728
تگهای خبر: عرضه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی