Niazgah نیازگاه

پرداخت سود تكمیلی تعدادی از مشمولان سهام عدالت شروع شد

پرداخت سود تكمیلی تعدادی از مشمولان سهام عدالت شروع شد

نیازگاه: تا روزهای پایانی سال قبل پرداخت سود تكمیلی بخشی از كاركنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان كشوری، لشگری و تامین اجتماعی باقی مانده بود كه سازمان خصوصی سازی اعلام نموده در این روزها سود آن ها هم پرداخت می گردد همینطور تسویه سود سهام عدالت مربوط به روستاییان و عشایری كه شماره شبای بانكی آنان متعلق به حسابهای بانك ملی ایران بوده است از نخستین روز كاری سال ۱۳۹۷به تدریج شروع شده است.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا در هفته های پایانی سال ۱۳۹۶ سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ به تدریج به ۲۰ گروه از مشمولان سهام عدالت پرداخت گردید و پرداخت سود قسمت تكمیلی بخشی از كاركنان دستگاههای اجرایی و بازنشستگان كشوری، لشگری و تامین اجتماعی باقی مانده است. همینطور قسمتی از پرداخت سود روستاییان هم باید پرداخت می شد.
سازمان خصوصی سازی اعلام نموده حدود دو میلیون نفر از روستاییان و عشایر كه شماره شبا بانكی تاییدی آنان متعلق به بانك ملی ایران بوده و بخش اولیه سود سهام در دیماه سال قبل به حساب آنان واریز شده بود از روز گذشته به تدریج آغاز به واریز شدن كرده است.
بر این اساس مبلغ واریزی این افراد در این مرحله، دو سوم باقیمانده سودی است كه مرحله اول آن را در دی ماه سال قبل دریافت كرده بودند.
سازمان خصوصی سازی اعلام نموده با واریز سود سهام عدالتی كه از روز گذشته شروع شد، سود سهام تمامی روستاییان و عشایر كشور كامل شده و این قشر از مشمولین سهام عدالت مطالبه سود نخواهند داشت.
این سازمان ضمن اعلام اینكه واریز سود تكمیلی آخرین گروه مشمولان هم در ایام پایانی سال ۹۶ اجرایی شد، ابراز امیدواری كرد با عنایت به اینكه فقط پرداخت سود قسمت تكمیلی بخشی از كاركنان دستگاههای اجرایی و بازنشستگان كشوری، لشگری و تامین اجتماعی باقی مانده است، باقیمانده سود كاركنان و بازنشستگان كه هنوز قسمت تكمیلی سود خویش را دریافت نكرده اند هم طی روزهای كاری آتی به حساب آن ها واریز گردد.1397/01/07
14:42:14
5.0 / 5
4627
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی