Niazgah نیازگاه

اختصاص منابع جدید مالی برای اجرای طرح های ریلی و جاده ای

اختصاص منابع جدید مالی برای اجرای طرح های ریلی و جاده ای

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی از اختصاص منابع شایان توجه جدید برای تسریع در پروسه عملیات اجرائی طرح های پراهمیت این وزارتخانه در سال جهش تولید آگاهی داد.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «امیرمحمود غفاری» ضمن اشاره به توافق های جدید با سازمان برنامه و بودجه در زمینه تکمیل طرح های پراهمیت این وزارتخانه در سال جهش تولید اضافه کرد: برپایه برنامه تکمیل پروژه های مهم و با اهمیت جهش تولید در وزارت راه و شهرسازی با انجام رایزنی های فشرده و با توافق جدید با سازمان برنامه و بودجه کشور مقرر شد، منابع اعتباری قابل ملاحظه جدیدی به این وزارتخانه اختصاص پیدا کند.
جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد جهش تولید توضیح داد: ازاین رو توافق مقرر شد منابع اعتباری قابل ملاحظه برای تسریع در فرایند عملیات اجرایی ۳۷ طرح وزارت راه و شهرسازی در حوزه آزادراه ها، بزرگراه ها، راه های اصلی و خطوط ریلی با برنامه ریزی لازم در ماه جاری و حداکثر تا آخر دولت دوازدهم تخصیص پیدا کند.
وی در انتها تصریح کرد: امیدواریم با ابلاغ و تزریق این منابع جدید به طرح ها و پروژه های مورد نظر، شاهد بهره برداری هر چه سریعتر آنها و رونق و شکوفایی فوق العاده ناشی از افتتاح این طرح ها در سرتاسر کشور باشیم.


1399/11/02
23:38:39
0.0 / 5
1059
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی