Niazgah نیازگاه

گودرزی: شركت هایی بودجه می گیرند ولی نامشان در بودجه نیست

گودرزی: شركت هایی بودجه می گیرند ولی نامشان در بودجه نیست

نیازگاه: نماینده مردم ممسنی در مجلس خطاب به وزیر راه عنوان كرد: دقت كنید اعتباراتی كه دیده میگردد به صورت عادلانه تخصیص پیدا كند، عدالت در پروژه های عمرانی مشاهده نمی گردد.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا، مسعود گودرزی در تذكر شفاهی جلسه امروز مجلس شورای اسلامی در تذكری به دولت و مجلس اظهار داشت: شركت هایی هستند كه بودجه می گیرند ولی نامشان در بودجه نیست؛ باید جلوی اینگونه موارد در بودجه ۹۸ گرفته شود، مجلس در كمیسیون تلفیق به این مساله توجه كند. دولت هم به این مساله در بودجه های سنواتی آینده اهتمام ورزد.
وی ادامه داد: پارسال مبلغ بیشتر از این برای بازنشستگان اختصاص داده شد، ولی همسان سازی اجرا نشد، میزانی كه اجرا شد مورد رضایت بازنشستگان نبود، امسال ۲۰۰۰ میلیارد تومان كه اختصاص داده شده است كفاف نخواهد داد، در كمیسیون تلفیق توجه گردد كه باید منابعی برای این مساله دیده شود تا این همسان سازی صورت گیرد. بازنشستگان این انتظار را از مجلس دارند.
گودرزی در تذكری به رییس جمهور و وزیر كار بیان كرد: تشكر می نماییم در این دولت در بحث اشتغال برنامه منسجم تری دیده شد، اما نظارتی در این خصوص انجام نمی شود؛ نظارت، اجرا و پایش بر اشتغال روستایی و اشتغال گسترده به چه صورت انجام می شود؟ امروز بزرگترین مشكل ما اشتغال است.
نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی در تذكری به رییس جمهور و وزیر دادگستری عنوان كرد: رشد افسارگسیخته قیمت ها مورد توجه قرار گیرد.
وی در پایاین در تذكری به وزیر راه اظهار داشت: آقای وزیر دقت كنید اعتباراتی كه دیده میگردد به صورت عادلانه تخصیص پیدا كند، عدالت در پروژه های عمرانی مشاهده نمی گردد.1397/10/12
15:52:13
5.0 / 5
4478
تگهای خبر: اشتغال , بودجه , دولت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی