Niazgah نیازگاه
استاندار همدان:

پشتیبانی از واحدهای تولیدی برای ایجاد اشتغال یك اولویت محوری است

پشتیبانی از واحدهای تولیدی برای ایجاد اشتغال یك اولویت محوری است

به گزارش نیازگاه ایرنا- استاندار همدان اظهار داشت که پشتیبانی از واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد و پایدار بخصوص برای جوانان جویای کار همچون اولویت های محوری مدیریت اجرایی استان است.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایرنا، «سیدسعید شاهرخی» روز یکشنبه در جریان بازدید از شرکت تولیدی خوش نوش همدان، اضافه کرد: اولویت نخست ما توجه به معیشت، بهبود شرایط اقتصادی و اشتغالزایی در استان است و راهکار اصلی برای تحقق این مهم هم پشتیبانی از تولید و سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
وی با اشاره به اینکه در استان همدان سه مبحث مشخص را دنبال می نماییم، عنوان کرد: بستر سازی برای جذب سرمایه های جدید، کوشش برای شناسایی و رفع موانع تولید و همینطور احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل سه اولویت کاری برای توسعه اقتصادی استان، بهبود وضع معیشت مردم در جهت تحقق شعار محوری سالجاری است.
استاندار همدان خاطرنشان کرد: بیشتر از ۳۰۰ طرح و پروژه تولیدی بزرگ و موثر در سطح استان همدان در حال اجراست که تکمیل و بهره برداری از این طرح ها قطعا باعث بروز تحولی اساسی در حوزه اشتغال، توسعه همه جانبه و پایدار استان و همینطور سرمایه گذاری های بخش خصوصی در این منطقه خواهد شد.
وی تصریح کرد: حمایت جدی از واحدهای تولیدی بزرگ و موفق که ظرفیت ایجاد فرصت های شغلی مولد و پایدار را دارند در چند سال گذشته بعنوان یک اولویت در دستور کار مدیران اجرایی استان همدان قرار داشته که از این طریق تعداد قابل توجهی واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل در استان احیا و با از سرگیری فعالیت اقتصادی به چرخه تولید بازگشته اند.
شاهرخی اظهار داشت: در همین ارتباط به صورت جدی پیگیر شناسایی و رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی استان در چارچوب کار کارشناسی و هدفمند هستیم به نحوی که پارسال ۱۲۰ واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل استان با رفع موانع و مشکلات، احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.
استاندار همدان خاطرنشان کرد: بازدید مستمر و کارشناسی از روند فعالیتهای واحدهای تولیدی و صنعتی استان همدان برای سالجاری در دستور کار قرار دارد که این اقدام با هدف آشنایی با شرایط کار، شناسایی مشکلات و همینطور ایجاد بستر حمایت و تشویق سرمایه گذاران و همینطور نیروهای شاغل در این واحدها انجام می شود.
شاهرخی ضمن اشاره به این که شرکت خوش نوش همدان بعنوان یک واحد تولیدی با سابقه ای بیشتر از ۴۰ سال فعالیت یکی از واحدهای تولیدی ممتاز و برندهای شناخته شده کشور است، اظهار داشت: در بازدید امروز نقاط قوت و ضعف و مسایل و مشکلات این واحد را از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم و مقرر شد ظرف مدت یک هفته برنامه ریزی برای رفع مسایل و مشکلات این واحد برای تولید بهینه و موثر صورت گیرد.منبع:

1400/03/30
18:15:40
5.0 / 5
276
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی