Niazgah نیازگاه
رئیس صمت:

مشكل ۲ واحد معدنی بزرگ در جنوب استان كرمان برطرف شد

مشكل ۲ واحد معدنی بزرگ در جنوب استان كرمان برطرف شد

به گزارش نیازگاه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت)جنوب کرمان از برطرف شدن مشکلات ۲ واحد معدنی بزرگ این منطقه در کمیسیون ماده ۲۴ در جهت تحقق شعار سال اطلاع داد.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایرنا، مسلم مروجی روز یکشنبه با بیان این خبر به رسانه عنوان کرد: این مشکلات رفع شده شامل بررسی صدور مجوز اکتشاف و بهره برداری برای ۲ طرح معدنی در شهرستانهای جنوبی استان کرمان است.
وی طرح اول مطرح شده در کمیسیون ماده ۲۴ را در ارتباط با معدن کرومیت در شهرستان فاریاب دانست و اظهار داشت: مقرر شد تا بازدید مشترکی با حضور کارشناسان سازمان صمت و کارشناسان اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان انجام و تصمیم نهایی جهت فعال سازی معدن گرفته شود.
وی طرح دوم را هم در ارتباط با یکی از اندیس های امیدبخش پهنه شرکت ملی مس در شهرستان جیرفت برشمرد و اضافه کرد: این مشکل جهت صدور پروانه اکتشاف مطرح و خوشبختانه با نظر مثبت اداره کل منابع طبیعی مقرر شد تا بازدید مشترکی از طرح صورت و سپس پروانه اکتشاف صادر شود.
رئیس سازمان صمت جنوب کرمان اظهار داشت: این سازمان هم در برابر حفظ منابع طبیعی و محیط زیست مسئولیت داشته و تمام تلاشمان رونق اقتصادی و اشتغالزایی در منطقه است.
وی به نام گذاری سالجاری از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره نمود و اضافه کرد: با تمام تلاش در جهت تحقق شعار سال رهبری تلاش می نماییم.
سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، مستقل از مرکز استان هفت شهرستان جنوبی استان کرمان را زیر پوشش دارد.
جنوب کرمان، یک سوم پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر زیر پوشش دارد.


1400/02/05
13:39:26
5.0 / 5
536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی