Niazgah نیازگاه

تهرانی ها نسبت به پارینه 10 درصد بیشتر آب مصرف كردند

تهرانی ها نسبت به پارینه 10 درصد بیشتر آب مصرف كردند

به گزارش نیازگاه معاون نظارت بر بهره برداری شركت آب و فاضلاب استان تهران اظهار داشت: از شروع امسال تابحال تهرانی ها نسبت به زمان مشابه سال قبل 10 درصد آب بیشتر مصرف كردند.


محمدرضا کرمی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: به صورت میانگین مصرف آب در تهران از سه میلیون و ۶۰۰ هزار متر مکعب در روز بیشتر است.
وی اضافه کرد: در روز سه شنبه ۲۴ تیر شهروندان سه میلیون و ۷۰۰ هزار متر مکعب آب مصرف کردند که این آمار نسبت به روز زمان مشابه سال قبل که حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب بوده است رشد ۷.۱ درصدی را نشان میدهد.
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران افزود: مصرف آب در ایام ۲۳ و ۲۲ تیر به ترتیب سه میلیون و ۹۵۰ هزار متر مکعب و سه میلیون و ۶۸۹ هزار متر مکعب به ثبت رسید.
وی با اعلان اینکه در ایام اوج مصرف هستیم اظهار داشت: ظرفیت تصفیه خانه های استان محدود است و درصدد هستیم تا با افزایش این ظرفیت، نیاز آبی مردم را فراهم نماییم.
کرمی نژاد اشاره کرد: با بهره برداری از تصفیه خانه ششم در اوایل تیرماه امسال سه هزار لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب تهران اضافه می شود.
وی با اشاره به بهره برداری از خط ماملو در آبرسانی به مردم در جنوب استان تهران اظهار داشت: این خط به کیفیت و کمیت آب تهران در حوزه اسلامشهر و نسیم شهر کمک می نماید.
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران اظهار داشت: همین طور با انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا که با هزینه ای بیش از ۳۰ میلیارد تومان انجام شد، ۶۰ حلقه چاه از مدار خارج شد.
وی از شهروندان تهرانی درخواست کرد: با قرار گرفتن در فصل گرما، ضمن رعایت مسائل بهداشتی، با نصب سایه بان بر روی کلرهای آبی به کاهش مصرف آب کمک کنند.منبع:

1399/04/25
15:04:54
5.0 / 5
2410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی