Niazgah نیازگاه

نام محصول جدید ایران خودرو به زودی اعلام می شود

نام محصول جدید ایران خودرو به زودی اعلام می شود

به گزارش نیازگاه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این كه نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می شود، اظهار داشت: طرح فروش مشاركت در تولید این خودرو برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.


به گزارش روز جمعه ایران خودرو، «فرشاد مقیمی» با اشاره به گمانه زنی های موجود درباره زمان تولید محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو اشاره کرد: طبق مصوبه کمیته خودرو سه نوع فروش شامل فروش فوق العاده با قیمت قطعی محصول و موعد تحویل تا سه ماه از زمان ثبت نام، پیش فروش یک ساله با موعد تحویل ۴ تا ۱۲ ماه و مشارکت در تولید برای فروش محصولات خودروسازان تعیین شده است.
وی اضافه کرد: فروش مشارکت در تولید، با دو موعد تحویل ۱۳ تا ۲۴ ماه و ۲۵ تا ۳۶ ماه تعریف شده است که برنامه اخیر فروش ایران خودرو در چارچوب نوع اول اعلام شده است.
مقیمی، طراحی و تولید محصول جدید در شرایط تحریم و محدودیت های بین المللی را اقدامی جهادگونه در مجموعه زنجیره تامین و گروه صنعتی ایران خودرو خواند و اظهار داشت: مهندسان این خودروساز تجربیات و اندوخته های چند ساله خودرا در محصول جدید به کار گرفته اند تا بتوانیم در زمان مقرر و برنامه اعلام شده، محصول را وارد بازار نماییم.
وی اشاره کرد: تولید این محصول هم زمان با سال روز پیروزی انقلاب اسلامی کلید خواهد خورد که برای عرضه به بازار آن نیز برنامه های فروش متناسبی درنظر گرفته خواهد شد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اشاره کرد: تمامی خودروسازان معتبر، نمونه های محصول جدید را برای دریافت بازخورد از جامعه و متخصصان به نمایش می گذارند تا طبق نظرات کارشناسان و سلیقه مشتریان در صورت ضرورت در محصول تغییر ایجاد کنند. این اقدام امری مرسوم در صنعت خودروسازی محسوب می شود.
وی با بیان این که موتور محصول از موتورهای توسعه یافته و به روز ایران خودرو است، اشاره کرد: خط تولید موتور EC۵ نیز تجهیز شده و آماده تولید است. قطعات تمامی بخش ها طراحی و قالب سازی شده و درحال ساخت است.
مقیمی در آخر اشاره کرد: زمان اجرای پروژه را با همتی که در مجموعه کارکنان ایران خودرو زنجیره تامین وجود دارد، کوتاه کرده ایم تا بتوانیم با ارائه محصول جدید در شرایط تحریمی، توانمندی های صنعتگران کشور را به رخ جهانیان بکشانیم.منبع:

1399/04/20
13:36:26
5.0 / 5
2293
تگهای خبر: بازار , تولید , عرضه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی