Niazgah نیازگاه

۲ هزار مالك مسكن مهر پردیس در واحدهای خود سكونت ندارند

۲ هزار مالك مسكن مهر پردیس در واحدهای خود سكونت ندارند

به گزارش نیازگاه مدیرعامل شركت عمران شهر جدی پردیس اظهار داشت: مالكان 2 هزار واحد تكمیل شده مسكن مهر هنوز در واحدهای خود ساكن نشده و مشكلات زیادی برای این شركت ایجاد كردند.


مهدی هدایت روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهر جدید پردیس شرایط ویژه ای دارد و تمام واحدهای عرضه شده مسكن مهر پردیس در فازهای ۱۱، ۸، ۹، ۵ توسط متقاضیان ثبت نام و خریداری شده است.
وی با اعلان اینكه تعداد زیادی از واحدهای تكمیل شده به متقاضیان تحویل داده شده، گفت: واحدهای خالی از سكنه در بلوك ها و فازهای مختلف مسكن مهر پردیس موجود است كه مالكان آنها علاقه ای به سكونت و یا اجاره دادن واحدهای مسكونی خود ندارند.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: تامین خدمات روبنایی و زیر بنایی را برای ایجاد رفاه بیشتر متقاضیان در دستور كار خود قرار دادیم در مرحله بعد با بهره گیری از ساز و كار حقوقی برای سكونت مالكان واحدهای تكمیل شده اقدام جدی خواهیم داشت.
هدایت اظهار داشت: مراجعه نكردن متقاضیان برای دریافت دفترچه اقساط یكی دیگر از مشكلات ما با مالكان مسكن مهر در پردیس است كه در این راستا مشكلات مالی زیادی به وجود آمده است، بعد از صدور مصوبه شورای مسكن متقاضیان موظف به دریافت دفترچه اقساط خواهند شد.
هدایت با اعلان اینكه در مساكن مهر پردیس تمامی خدمات روبنایی و زیربنایی تكمیل شده، عنوان كرد: انشعابات واحدهای مسكن مهر تامین شده است و نصب انشعابات و كنتورها توسط ادارات مرتبط انجام می شود.
نیروهای كار فعال مسكن مهر پردیس ۳ برابر شدند
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: هم اكنون ۱۸۱۶ نفر نیروی فعال در مسكن مهر پردیس با رعایت نكات ایمنی مشغول به كار هستند، تعداد نیروها نسبت به سال قبل با وجود بیماری كرونا سه برابر شده است.
هدایت با اعلان اینكه بیشتر پروژه های عمرانی در سطح كشور تعطیل و یا نیمه فعال می باشند، اشاره كرد: تمامی پروژه مسكن مهر از شروع فروردین فعال گردیده است و در این راستا با حداقل اثرات منفی در بخش اجرا مانع از ابتلای نیروهای فعال شدیم.
وی افزود: رعایت تمامی نكات بهداشتی بمنظور مقابله با ویروس كرونا یكی از ملزومات كار بشمار می رود و برای جلوگیری از شیوع این ویروس، توجه ویژه كارفرمایان و پیمانكاران به نكات بهداشتی لزوم دارد.
مدیر عامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: ماسك های تولید شده در مدارس اجتماع محور فاز ۸ پردیس در میان سازندگان توزیع می شود تا با رعایت نكات بهداشتی تمامی كارهای عمرانی مطابق با برنامه زمانی ادامه پیدا كند.
در سال ۹۱ كلنگ ساخت حدود ۸۱ هزار واحد مسكن مهر پردیس بر زمین خورد و مقرر شد كه واحدهای مسكونی ۱۸ ماهه به متقاضیان تحویل داده شود.
با تغییر رویكرد وزارت راه و شهر سازی و مدیریت جدید شركت عمران شهر جدید پردیس تا آخر سال ۹۸ در حدود ۴۵ هزار واحد تكمیل و به بهره برداری می رسد و ۱۵ هزار واحد در برنامه افتتاح سال ۹۹ و باقی مانده واحدها بعد از رفع اشكال حقوقی به مالكان تحویل داده خواهد شد.


1399/01/27
19:55:32
5.0 / 5
2727
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی