Niazgah نیازگاه

رفع اختلال سایت سامانه یکپارچه خودرو

رفع اختلال سایت سامانه یکپارچه خودرو

به گزارش نیازگاه، مدیرسامانه یکپارچه تخصیص خودرو از برطرف شدن اختلال سایت سامانه برای ثبت نام متقاضیان مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو ها به دنبال رفع مشکلات زیرساختی اطلاع داد و ضمن تاکید براینکه بار ترافیکی سایت در ایام ابتدایی هم در این اختلال موثر بوده، اعلام نمود هم اکنون روند ثبت نام در حال انجام می باشد و تابحال ۵۲۵ هزار نفر پنج اولویت خودرویی خویش را ثبت کرده اند.


مهدی تقدسی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: بار ترافیکی سایت بالا بود؛ شب گذشته هم اختلال در ثبت سفارش به علت یک مشکلات زیرساختی بود که شب گذشته برطرف شد. اما به علت این که از قبل، برخی نتوانسته بودند ثبت نام کنند، همچنان در سامانه بودند و همین بار ترافیکی بالایی بر سامانه ایجاد می کرد؛ به طور مثال برخی ثبت درخواست کرده بودند اما ثبت سفارش خویش را نمی توانستند ببینید و همچنان در سایت حضور داشتند و متقاضی خارج نمی شد تا از وضعیت خود مطمئن شود. ازاین رو ترافیک بالایی در سامانه بود.
مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام نمود: حالا در هریک دقیقه به صورت همزمان ۵۰۰ نفر در سایت هستند و برای ثبت نام اقدام می کنند. تا پایان شب گذشته ۳۰۰ هزار نفر ثبت درخواست کرده بودند و از دیشب تابحال هم بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر ثبت نام خویش را انجام دادند؛ در مجموع طبق آخرین آمار تا این لحظه ۵۲۵ هزار نفر پنج اولویت خودرویی خویش را ثبت کردند؛ براین اساس دیگر اختلالی وجود ندارد ومتقاضیان می توانند برای ثبت نام خود اقدام نمایند.
وی در ارتباط با این که به بعضی از انصرافی های مرحله اول، اجازه ثبت نام در مرحله دوم داده نشده است؛ خاطرنشان کرد: انصرافی ها اگر تا ۲۰ اردیبهشت ماه انصراف داده باشند و بعد از آن برای حساب وکالتی برای مرحله دوم اقدام نموده باشند و بانک اسامی آنها را برای سامانه ارسال کرده باشد، برای ثبت نام در مرحله دوم مشکلی نخواهند داشت و می توانند ثبت نام کنند؛ اما برخی متقاضیان به تصور این که قبلاً حساب وکالتی داشته اند (برای مرحله اول) و پول خویش را برداشت نکرده بودند اما علاقه ای به دریافت خودروی در موعد تععیت شده نداشتند، لغو سفارش کرده اما گزینه انصراف از طرح را انتخاب نکرده اند؛ این افراد حتما بایستی انصراف را تایید می کردند. علاوه براین برخی هم حساب وکالتی داشته اند اما در موعد ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت مجدد درخواست به بانک برای بلوکه کردن وجه نداده اند؛ ازاین رو جزو اسامی ارسالی بانکها نیستند؛ فلذا نمی توانند ثبت نام کنند.
تقدسی تصریح کرد: موادی همچون پیام «عدم وجود خودرو» یک شرکت در یکی از یه طرح عادی، مادران و جایگزینی خودرو های فرسوده هم در دسته همان اختلال های اولیه و بازه ترافیک سایت بوده است و الان مشکلی وجود ندارد.
قابل ذکر است گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها از بامداد روز چهارشنبه (سوم خرداد ماه) برای متقاضیان حائز شرایط که در موعد مقرر حساب وکالتی تعریف و وجه لازم را مسدود کرده اند و به تایید بانک و سامانه رسیده باشد، آغاز شد؛ متقاضیان هشت روز (تا چهارشنبه هفته آینده) برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود فرصت خواهند داشت.
در این مرحله از فروش خودرو ها ۲۳ محصول از چهار شرکت سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه ای (مصوب شورای رقابت) عرضه شده است.
منبع:

1402/03/05
14:01:52
5.0 / 5
263
تگهای خبر: بانك , سایت , عرضه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی