Niazgah نیازگاه
مشاور نخست وزیر پاكستان:

ایران نقش مهمی در ارتباطات کشورهای منطقه ای دارد

ایران نقش مهمی در ارتباطات کشورهای منطقه ای دارد

به گزارش نیازگاه مشاور نخست وزیر پاکستان در امور تجاری، تولید و سرمایه گذاری اظهار داشت: ایران برای اتصال و ارتباطات کشورهای منطقه با یکدیگر نقش اصلی و مهمی را بر عهده دارد.به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «عبدالرزاق داوود» روز یکشنبه در اختتامیه نهمین نشست اجلاس کمیته مشترک تجاری ایران و پاکستان با اعلان اینکه مذاکرات دو کشور در دو روز گذشته نتیجه بخش بوده است، گفت: این جلسه تحکیم روابط دو کشور در حوزه اقتصادی را به دنبال داشت برای اینکه توافقات بسیار مفید بود و ما از آن راضی هستیم.
وی با اعلان اینکه فضای مذاکرات بسیار صمیمانه بود، اشاره کرد: مسائل مختلف در این جلسه حل و فصل شدند و در نگاه به آینده به دنبال ادغام بیشتر اقتصاد دو کشور با یکدیگر در امتداد منافع شهروندان هستیم.
داوود با اعلان اینکه آرزوی پیشرفت ایران را داریم، اشاره کرد: توافقات امروز ایران و پاکستان به اتصالات منطقه ای کمک شایان توجهی خواهدنمود.
وی با تاکید بر این که مراودات دو کشور باید افزایش داشته باشد، اظهار داشت: همکاری ایران و پاکستان با یکدیگر نه فقط برای دو کشور بلکه برای منطقه مفید می باشد.

به گزارش نیازگاه به نقل از خبرگزاری ایرنا، دستور کار اصلی نهمین نشست کمیته مشترک تجاری ایران و پاکستان با حضور وزرا و مقامات ارشد امور تجاری و تجاری بود که به سبب آن تازه ترین تحولات در رابطه با همکاریهای دوجانبه اقتصادی، تجاری، تجارت مرزی، گمرک و توسعه بازارچه های مشترک مرزی بررسی گردید.
علاوه بر این مطالبی چون قراردادهای تجارت ترجیحی و تجارت آزاد میان ایران و پاکستان و همکاری در برگزاری نمایشگاه با حضور مقامات بانکی، تجاری، بخش خصوصی و مسئولان اتاق های تجاری دو کشور همسایه مورد پیگیری قرار|گرفت.
منبع:

1400/08/16
13:05:32
5.0 / 5
349
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی