Niazgah نیازگاه

ترافیك مرسولات پستی در دوران كرونائی فارس ۸ درصد افزایش یافت

ترافیك مرسولات پستی در دوران كرونائی فارس ۸ درصد افزایش یافت

ایرنا- مدیرکل پست استان فارس اظهار داشت: شرکت پست این استان روزانه بصورت میانگین حدود 30 هزار مرسوله پستی را در شیراز و دیگر شهرستان های استان توزیع می نماید و رشد هشت درصدی ترافیک مرسولات پستی را در دوران شیوع ویروس کرونا تجربه کرده است.


روابط عمومی اداره کل پست استان فارس چهارشنبه در مطلب ارسالی از قول مهدی آزادی اضافه کرد: مرسولات پستی وارده به استان فارس در روزهای کرونا افزایش شایان توجهی داشته است، به شکلی که در سال ۱۳۹۹ ترافیک ۱۲ میلیونی مرسولات در استان ثبت گردید.
وی که در جلسه شورای ادارات تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس سخن می گفت، از زحمات کارکنان اداره کل پست استان فارس در دوران شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد و اظهار داشت: به سبب افزایش کار فیزیکی در روزهای کرونا و همین طور کمبود نیروی انسانی، امکان انجام امور بوسیله دورکاری برای کارکنان مهیا نشد.
مدیرکل پست استان فارس ضمن اشاره به رشد قابل توجه توسعه سرویسهای الکترونیک، در امتداد وجود مشکلات کمبود فضای عملیاتی در اداره کل پست استان فارس و نواحی پستی دولتی شیراز مطالبی بیان کرد و خواهان رفع آنها شد.
معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در سخنانی در این نشست ضمن تقدیر از زحمات مضاعف کارکنان شبکه پست در روزهای کرونا، درباره اقدامات انجام شده در وزارت ارتباطات در امتداد همسان سازی حقوق کارکنان مطالبی بیان کرد.
بنا بر این گزارش، سجاد بنابی در ادامه از رشد و فعالیت شرکت های استارتاپی در استان فارس اعلام رضایت کرد و در امتداد رفع مشکلات مربوط به کمبود فضای عملیاتی اداره کل پست استان فارس قول مساعدت داد.پس ازاین جلسه، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات به همراه مدیرکل پشتیبانی، رفاه و امور قراردادهای این وزارتخانه، مدیرکل پست استان فارس، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از اداره کل پست استان فارس بازدید کردند.


1400/03/19
10:29:34
5.0 / 5
300
تگهای خبر: افزایش , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی