Niazgah نیازگاه
مدیر عامل شركت InvestorsHub:

بیتكوین كاهش قیمت بیشتری را تجربه خواهدنمود

بیتكوین كاهش قیمت بیشتری را تجربه خواهدنمود

به گزارش نیازگاه خراسان رضوی مدیر عامل شرکت InvestorsHub، کلم چمبرز اظهار نمود: بیتکوین دوره چهار ساله خودرا سپری می کند و پیش از بازگشت به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی حدود 120هزار دلار، کاهش بیشتری را تجربه خواهدنمود.


به نقل از نیوز، چمبرز اظهار داشت: «ممکن است پیش از جهش به جایگاه اولیه، دارایی به کمتر از ۱۰ هزار دلار برسد».
وی بیان کرد: چرخه فعلی نتیجه پروسه کاهش به نصف قیمت است و انتظار می رود سرمایه در هنگام توقف قیمت، وارد «فصل زمستان» شود.
چمبرز افزود: ما در حال سقوط هستیم و به نظر من ارزش بیتکوین بسیار پایین تر خواهد رفت و این مرحله «زمستان رمزنگاری» خواهد بود. حباب بعدی به ۱۲۰هزار دلار می رسد اما پیش از آن ارزش ۲۰ هزار دلاری را تجربه خواهدنمود.
به گفته چمبرز، با وجود سرمایه گذاران نهادی که مبالغ زیادی به دارایی می افزایند، «زمستان بیت کوین» رخ خواهد داد. بنا بر این نهادها زمان سرمایه گذاری در بیتکوین را مورد انتقاد قرار دادند و بیان نمودند که به سبب از دست دادن سرمایه احساس ترس می کنند.
وی اضافه کرد: بطور کلی، سرمایه گذاران نهادی ترسو هستند و فومو (در بازارهای مالی، فومو به ترس از دست دادن فرصت سرمایه گذاری اطلاق می شود) دارند. نهادها شجاع نیستند و در هیچ کجا شجاعانه عمل نکردند، آنهایی که سرمایه خودرا حفظ کردند از آن بهره بردند. آنها فقط به این علت وارد این تجارت شدند که نگران بودند کسی بگوید چرا بیتکوین دریافت نمی کنید؟ بدین سبب آنها دراین زمینه سرمایه گذاری کردند.
سرمایه گذاران نهادی از بیتکوین دوری می کنند
چمبرز اظهار نمود: بیشتر سرمایه گذاران نهادی با سقوط قیمت از خرید بیتکوین اجتناب می کنند و این ترس از دست دادن در چرخه بعدی با افزایش قیمت از سرگرفته می شود. وی معتقد می باشد که این احساسات به این علت است که تولیدکننده وسایل نقلیه الکتریکی تسلا (NASDAQ: TSLA) پرداخت بیتکوین را به حالت تعلیق درآورد و مفسرین هشدار دادند که این اقدام ممکنست مانع سرمایه گذاری نهادهای بیشتری شود.
چمبرز اضافه کرد که نوسانات قیمت بیتکوین مشابه بازارهای دیگر است اما بازار رمزنگاری شدیدترین حالت را نشان میدهد.
وی اشاره کرد: سقوط قیمت دارایی منجر به درک منفی درباره رمزنگاری می شود اما در دوره بعدی علاقه بیشتری را به خود جلب می کند.
بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap پیش بینی بازار توسط چمبرز در حالی انجام می شود که بیتکوین با قیمت 38 هزار و 3 دلار معامله می شود. این اصلاحات به دنبال اقدامات سخت گیری جدید در چین انجام شد و بازار را تحت تاثیر قرار داده است.
وی در آخر اضافه کرد: چرخه قیمت بیتکوین در حال اختتام است و پیش از این که روند صعودی خودرا ادامه دهد، ابتدا باید به سمت پایین اصلاح گردد.
منبع:

1400/03/04
22:00:52
5.0 / 5
381
تگهای خبر: افزایش , بازار , تولید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی