Niazgah نیازگاه
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛

روحانی: عرضه های متنوع و سودآور دارایی های دولتی و عمومی ادامه دارد

روحانی: عرضه های متنوع و سودآور دارایی های دولتی و عمومی ادامه دارد

به گزارش نیازگاه رئیس جمهوری اظهار داشت: عرضه های متنوع، سودآور و مطمئن از دارایی های دولتی و عمومی در بورس طبق برنامه ریزی های انجام گرفته با نظم و استمرار تداوم خواهد یافت و نباید در این مورد هیچ كندی و تعللی صورت بگیرد.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، اصلی ترین سیاست دولت را ایجاد آرامش در اقتصاد و همینطور ثبات در تصمیمات و سیاست ها و نبود ابهام و نگرانی نسبت به آینده اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: ایجاد فضایی مطمئن، آرام و باثبات و دادن اطمینان خاطر به مردم نسبت به آینده اقتصاد کشور همواره مورد تاکید و توجه دولت بوده است.
روحانی تصریح کرد: دولت اجازه نداد که بدخواهان ایران به اهداف خود در صدمه زدن به اقتصاد کشور دست یابند با اینکه امکان دارد در این جنگ شدید اقتصادی، کندی هایی در تحقق اهداف و روند اجرای برنامه های دولت بوجود آمده باشد.
رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زمینه افزایش مشارکت مردم در اقتصاد و کمک به جهش تولید، تقویت بازار سرمایه را همچون راه های تحقق این هدف برشمرد و اضافه کرد: بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی برای هدایت نقدینگی جامعه به سمت تولید و افزایش سرمایه گذاری و اشتغال دارد.
روحانی با اشاره به تصمیم دولت در اجرای سیاست تقویت بورس تصریح کرد: عرضه های متنوع، سودآور و مطمئن از دارایی های دولتی و عمومی در بورس طبق برنامه ریزی های انجام گرفته با نظم و استمرار تداوم خواهد یافت و نباید در این مورد هیچ کندی و تعللی صورت بگیرد.
رییس جمهوری اظهار داشت: کارشناسان بازار سرمایه نوسانات تصحیح کننده در بورس را امری عادی و طبیعی می دانند اما در عین حال باید از ناهماهنگی در اظهارنظرها و اقدامات اجتناب شود.منبع:

1399/05/26
23:58:30
5.0 / 5
1751
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی