Niazgah نیازگاه

460 میلیارد ریال تسهیلات به كارگاه های كرونایی مازندران پرداخت گردید

460 میلیارد ریال تسهیلات به كارگاه های كرونایی مازندران پرداخت گردید

مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی مازندران اظهار داشت كه تابحال ۴۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به كارگاه های صدمه دیده از كرونا در استان پرداخت شده است.


کامران اصغری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه کرد: این تسهیلات به چهار هزار و ۳۰۰ کارگاه خسارت دیده پرداخت گردید و سایر متقاضیان مشمول هم از این تسهیلات بهره مند خواهند شد.
وی کارگاه های مشمول دریافت تسهیلات خسارت کرونا در مازندران را حدود ۵۷ هزار واحد اعلام نمود و اظهار داشت که حدود ۲۰ هزار و ۵۰۰ کارگاه تابحال برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کردند که پرونده آنها به دستگاه های اجرایی مرتبط برای تایید ارسال شده است.
اصغری با بیان این که پرونده ۲۰ هزار و ۴۸۹ کارگاه مشمول بعد از تایید از جانب دستگاه های اجرایی مرتبط به بانک ها برای دریافت تسهیلات ارسال شده است، اظهار داشت: از این تعداد، پرونده ۲۰ هزار و ۴۸۹ کارگاه مورد تایید دستگاه اجرایی قرار گرفته و به بانکهای استان ارسال شد.
وی سهم تسهیلات اختصاصی به استان مازندران برای پشتیبانی از کارگاه های صدمه دیده از کرونا را ۵۶۱ میلیارد تومان اعلام نمود و تصریح کرد: حدود ۳.۹ درصد از تسهیلات کرونایی در بخش پشتیبانی از کارگاه های صدمه دیده کشور به استان مازندران اختصاص داده شد.
مدیرکل تعاون مازندران اظهار داشت: ۱۴ رسته شغلی که بیشترین صدمه از شیوع کرونا را متحمل شده و دارای فهرست بیمه در چارچوب کارفرمایی یا خویش فرمایی هستند، مشمول این تسهیلات قرار گرفتند و پرداخت تسهیلات به این گروه های شغلی از خرداد ماه سالجاری آغاز شد.
براساس آخرین گزارش، کرونا بیشتر از ۳۰ هزار میلیارد ریال به بخش اقتصادی استان مازندران خسارت زد که بیشترین خسارت ناشی حوزه اقتصادی مربوط به واحدهای صنعتی، کارگاه ها و صنایع کوچک بود.
ویروس کرونا سی ام بهمن ماه سال قبل با شناسایی دو بیمار در بابل در استان مازندران شیوع یافت و همچنان بخش های مختلف استان را درگیر خود نگه داشته است.
در حال حاضر برابر آمارهای رسمی حدود یکهزار و ۵۰۰ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در مازندران بستری هستند.منبع:

1399/05/22
12:18:01
5.0 / 5
2131
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی