Niazgah نیازگاه

احتمال رسیدن نرخ بیكاری آمریكا به ۲۰درصد

احتمال رسیدن نرخ بیكاری آمریكا به ۲۰درصد

نیازگاه: مشاور ترامپ به نامشخص بودن زمان احیای اقتصاد این كشور اذعان كرد.


به گزارش نیازگاه به نقل از رویترز، کوین هاست با اعلان اینکه کابینه رئیس جمهور ترامپ به همراهی کنگره و سنا در حال کوشش برای به حرکت درآوردن مجدد اقتصاد آمریکا هستند افزود که هنوز نمی توان با قطعیت گفت شرایط کنونی چه زمانی خاتمه خواهد یافت.
مشاور ترامپ که در جمع خبرنگاران در کاخ سفید حاضر شده بود با اعلان اینکه سطح تولیدات زودتر از نرخ اشتغال به حال عادی بازخواهد گشت اظهار داشت: فکر می کنم حالا به میزان زیادی درباب اینکه تا چه حد سریع می توانیم خودرا بازیابیم تردید وجود دارد. حالا حدودا همه کارهای اقتصادی آمریکا تحت تاثیر نتایج شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و همه شهروندان آمریکایی به صورتی با سطوحی از چالش ها درگیر هستند.
هاست پیش تر در مصاحبه با فاکس نیوز گفته بود که انتظار دارد نرخ بیکاری آمریکا در ماه می به ۲۰ درصد افزایش پیدا کند که ممکنست این وضعیت در ماه ژوئن حتی از این هم بدتر شود: هنوز نمی توان با قطعیت گفت مردم چه زمانی بطور کامل سر کارهای خود برمی گردند اما از مرحله بی عملی در مقابل کرونا کاملا خارج شده ایم؛ با این وجود قبول دارم که میزان کارهای تجاری هنوز به حداکثر ظرفیت خود نرسیده اند.
قبل از این آنتونی فاوچی، مشلاور بهداشتی کاخ سفید و از مسئولین ارشد آمریکایی در مقابله با ویروس کرونا نسبت به عواقب جدی جانی و مالی در آمریکا در صورت بازگشایی زودهنگام کسب و کارها آگهی داده بود.
آمریکا حالا به اصلی ترین کانون درگیر با کرونا در جهان تبدیل گشته است و حدود ۹۵ هزار نفر از شهروندان این کشور جان خودرا بر اثر مبتلاشدن به کرونا از دست داده اند. با این وجود در خیلی از ایالت ها، معترضین به تداوم قرنطینه به خیابان ها آمده و خواهان بازگشت به کارهای خود شده اند.1399/03/04
15:34:22
5.0 / 5
2510
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی