Niazgah نیازگاه

توزیع هدفمند گاز مایع با استفاده از كارت بانكی

توزیع هدفمند گاز مایع با استفاده از كارت بانكی

به گزارش نیازگاه قائم مقام مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران اظهار داشت: با اتصال سهمیه گاز مایع به كارت بانكی سرپرستان خانوار، مشكل تامین گاز مایع حل شده و توزیع هدفمند این سوخت صورت خواهد گرفت.


«حمید قاسمی ده چشمه» امروز (جمعه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به اینكه تفاهم نامه ای كه با بانك ملت برای گازسوزكردن یك میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی بسته شده بود به قرارداد تبدیل گشته، افزود: این قرارداد سه جانبه ای است كه طرف سوم آن خودروسازها هستند.
وی اضافه كرد: برای اجرای این طرح، تقسیم بندی خاصی در كشور مد نظر نبوده و برمبنای تقاضا، گازسوزكردن خودرو های عمومی صورت خواهد گرفت.
قاسمی با اشاره به اینكه در تلاشیم تا برنامه كل كشور برای گازسوزكردن خودرو های عمومی را همزمان جلو ببریم، اظهار داشت: كارگاه های مجاز گازسوزكردن خودرو ها در سراسر كشور را به صورت یكنواخت توسعه داده ایم.
به گفته قائم مقام مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، حالا همه مخزن سازان در كشور فعال شده اند و سفارش ساخت دارند.
وی اشاره كرد: تا هفته آینده قرارداد گازسوزكردن یك میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی نهایی می شود.
قاسمی اضافه كرد: البته در ابتدا، كار را با شیبی آرام آغاز می نماییم و پیش بینی این است كه در دو ماه اول، كارگاه ها با ۳۰ درصد ظرفیت كار كنند اما از ماه سوم ظرفیت به ۸۰ درصد خواهد رسید.
وی با اشاره به اینكه با مخزن سازها قرارداد ساخت ۱۰۰ هزار تایی بسته ایم، افزود: كوشیدیم متناسب با ظرفیت تولید مخزن سازها، قرارداد را نهایی نماییم.
قائم مقام مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران اظهار داشت: برای گازسوزكردن خودرو های شخصی نیز با دو بانك مذاكرات شروع شده اما برای نهایی شدن نیازمند مجوزهای بانك مركزی هستیم.
وی به طرح گازسوزكردن موتورسیكلت ها نیز اشاره نمود و اضافه كرد: پایلوت گازسوزكردن موتورسیكلت ها با موفقیت انجام شده و برای ایمنی و جلوگیری از خطر انفجار، سپر ایمنی طراحی شده است كه مانع از ضربه به مخزن گاز می شود.
قاسمی همین طور به حل شدن مشكل تامین گاز مایع در مناطق مختلف كشور اشاره نمود و افزود: با مشخص كردن سهمیه ها، در طرح پایلوت، سیستم كارت خوان را تعریف كرده و كارت های بانكی را به این سامانه متصل كردیم.
وی در مورد واریز سهمیه بنزین آژانس ها نیز اظهار داشت: شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، سهمیه بنزین هر لیستی كه توسط وزارت كشور تایید گردد را واریز می كند.منبع:

1398/11/11
12:54:31
5.0 / 5
4135
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی