Niazgah نیازگاه
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر:

تزریق درآمدهای نفتی بوشهر به سختی انجام می شود

تزریق درآمدهای نفتی بوشهر به سختی انجام می شود

نیازگاه: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوشهر با اشاره به اینكه منابع اعتباری به سختی در اختیار ما قرار می گیرد، اظهار نمود: در استان بوشهر قسمتی از ردیف های اعتباری از منابع فروش نفت و گاز است كه تزریق درآمدهای حاصل از آن به سختی انجام می شود.


به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا، علی درویشی در آئین تكریم و معارفه رؤسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر بیان كرد: در خردادماه سال جاری جلسات كمیته های برنامه ریزی در هر شهرستان، برگزار و چند پروژه جدید نیز تعریف شد.
وی با اشاره به بهره برداری از پروژه های گوناگون در سال های گذشته، اشاره كرد: البته تكمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار دارد.
در این آئین ضمن تقدیر از خدمات رضا عوض پور، علی درویشی بعنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر ارائه شد.
رئیس امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه كشور نیز عنوان كرد: تلاش ما هدایت اقتصاد مبتنی بر منابع به سمت دانش محوری است.
به گزارش نیازگاه به نقل از ایسنا، رضا عوض پور در آئین تكریم و معارفه رؤسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به سهم ۷.۴ درصدی استان بوشهر از اقتصاد ملی اضافه كرد: استان بوشهر با عنایت به ظرفیت های عظیم و قابلیت های فراوان، می تواند بر اقتصاد كشور تأثیرگذار باشد.
وی با تاكید بر لزوم هویت بخشیدن به بدنه كارشناسی استان بوشهر، اشاره كرد: در تدوین سند آمایش كشور از اعضای سمن ها، بیشتر از ۶۰ نفر از هیئت علمی دانشگاه و ۲۰۰ تن از كارشناسان دستگاه های اجرایی استفاده كردیم.
رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به اینكه بوشهر نخستین استان دارای سند توسعه دانش بنیان است، اظهار داشت: تلاش ما این است كه اقتصاد مبتنی بر منابع را به سمت دانش محوری هدایت نماییم.
عوض پور با تاكید بر اختصاص یك هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به طرح های تحول كشاورزی افزود: هدف از این تخصیص و تقویت اقتصاد كشاورزی دستیابی به ارزش افزوده بیشتر بوده است.
گفتنی است در این آئین ضمن تقدیر از خدمات رضا عوض پور، علی درویشی بعنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر ارائه شد.

منبع:

1398/04/18
14:34:43
5.0 / 5
4299
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Niazgah
niazgah.ir - حقوق مادی و معنوی سایت نیازگاه محفوظ است

نیازگاه

نیازمندیهای اینترنتی